Kauno jaunųjų turistų centras

Naujienos->Projektai

KJTC PROJEKTAI

Šiame skyriuje galite susipažinti su Centre vykdomais projektais. Čia ne tik galite sužinoti apie pačius projektus, bet ir sekti jų eigą, sužinoti rezultatus. Maloniai kviečiame aktyviai dalyvauti jų veikloje.

Dalyvaukite mūsų projektuose!

Projektas ,,JUDĖK IR TOBULĖK "

Tęstinis projektas, kuriame dalyviai susipažįsta su tam tikra miesto vieta, keliauja po miesto apylinkes ir ieško atsakymų į pačius įvairiausius klausimus. Kiekvieną mėnesį vyksta naujas etapas skirtingoje miesto ar jo apylinkių vietoje........... plačiau

Vadovė: Gražina Štaraitė tel. 422 750; jturistai@gmail.com.

,, Valstybės atkūrimo priešaušris

6-8 klasių išminčius kviečiame pasitikrinti gimtojo krašto istorijos žinias

plačiau

TARPTAUTINIS GAMTOSAUGINIS ,,BALTIJOS JŪROS PROJEKTAS“

Šis projektas yra vienas iš UNESCO mokykloms skirtų projektų (nuo 1989m.). Projektas apjungia 9 Baltijos jūros regiono valstybes ( Suomiją, Švediją, Daniją, Vokietiją, Lenkiją, Lietuvą, Latviją, Estiją, Rusiją). Šios šalys turi bendrų aplinkosaugos problemų, viena iš jų yra Baltijos jūros teršimas. Švietimas yra vienas iš pagrindinių „raktų“ sprendžiant aplinkosaugos problemą. Siekiama ,,kad kiekvienas mokinys iš pasyvaus stebėtojo taptų aktyviu, savarankišku aplinkos tyrinėtoju. Tai itin svarbi projekto misija, nes dabar mokyklos suoluose sėdi ateities mokslininkai, politikai, Nobelio premijos laureatai!

Kauno jaunųjų turistų centre populiariausios yra upių vandens kokybės ir fenologinių stebėjimų programos. Tai galimybė miesto vaikams stebėti pirmuosius pavasario ženklus ar pritaikyti mokyklines žinias tiriant upės vandenį.

Kviečiame visus, mylinčius gamtą ir keliones, įsijungti į šį projektą, pavasaris jau ne už kalnų!
Vadovė: Gražina Štaraitė, tel. 422 750; jturistai@gmail.com... plačiau

JAUNŲJŲ KRAŠTOTYRININKŲ EKSPEDICIJA TĘSIASI!!!

KRAŠTOTYRINĖ EKSPEDICIJA ,,KRAŠTOTYRA – PAŽINIMO KNYGA“

Mokyklinė kraštotyra yra puiki pilietiškumo ugdymo priemonė, etninės kultūros mokykla, tad Ekspedicija telkia mokytojus kartu su mokiniais dalyvauti renginiuose – šventėse, pažintinėse ir edukacinėse programose, konkursuose, susitikimuose, konferencijose. Šios Ekspedicijos renginiai skiriami 1863 metų sukilimui paminėti, tarmių metams ir Literatūros pradininko K.Donelaičio 300 gimimo metinėms paminėti. Kraštotyrinę veiklą mieste aptarsime konferencijoje ,,Pamilti kraštą per pažinimą“ – gruodžio mėnesį. Koordinatorė – metodininkė Dalina Galskienė , tel. 422 750, dalina.galskiene@gmail.com

plačiau

KJTC, Žeimenos g. 58, Kaunas, Lietuva, el. p. jturistai@gmail.com, tel/faks: 422750