Sveiki atvyke į KJTC svetainę!

Naudingos nuorodos:

Kauno savivaldybė Informacija apie švietimo įstaigas ir jų teikaimas paslaugas, NVŠ tikslinio finansavimo sąlygas, veiklą reglamentuojančius dokumentus

Mokymo(si) priemonės [ http://mkp.emokykla.lt/]

Istorijos, lietuvių kalbos, etninės kultūros, matematikos, technologijų, dailės, muzikos ir kitų dalykų mokymo(si) priemonės.

Mūsų partneriaii:

LIETUVOS mokinių neformaliojo ugdymo centras

Respublikiniai turizmo, kraštotyros renginiai. Neakivaizdinės mokyklos: istorikų, archeologų ir kt.

MOKSLEIVIŲ TECHNINĖS KŪRYBOS CENTRAS [ www.mtkc.lt ]

Moksleivių ir jaunimo kūrybinių galių plėtotė technologijų ir vizualinio meno srityse. Specialybinių, profesinių ir bendrųjų gebėjimų ugdymas. Aviamodeliavimas, kosminis, trasinis, laivų ir stendinis modeliavimas. Radiotechnika, meninis metalo apdirbimas, kompiuterinė technika, amatai: pynimas iš vytelių "Pasidaryk pats", floristika, trikotažo technologijos, rūbų siuvimas-modeliavimas, taikomoji chemija, meninė fotografija, TV studija ir kt.

LIETUVOS SKAUTIJA [ www.skautai.lt ]

Skautaujančiam jaunimui skirta svetainė, kurioje nuolat vyksta diskusijos, dalinamasi informacija: naujausios žinios apie artimiausius skautų renginius, stovyklas ir žygius. Jaunimo projektai. Galimybė prisiregistruoti ir dalyvauti internetinėse diskusijose. Daug nuotraukų, įspūdžių ir nuorodų į visos Lietuvos skautiškus internetinius puslapius.

į viršų

KJTC, Žeimenos g. 58, Kaunas, Lietuva, el. p. jturistai@gmail.com, tel/faks: 422750